top of page
_DSC1868%20(Kopiowanie)_edited.jpg

Program online dla kobiet w ciąży.

"Aktywne 9 miesięcy.

Zdrowy plan dla przyszłych mam."

 

Zapraszam do mojego autorskiego program dla kobiet

w ciąży. Stworzonego we współpracy z fizjoterapeutką uroginekologiczną Beatą Lorek z Fizjo4fit.pl

oraz Małgorzatą Skrzypczak z Gabinetu Dietetycznego Marchewka. 

Co wyróżnia ten program? Tworzę go w momencie bycia w II trymetrze ciąży, dlatego wiem czego nam, kobietom w ciąży, potrzeba i jakich usystematyzowanych wiadomości poszukujemy. 

Znajdziesz tu 18 treningów dla kobiet w ciąży, które zostały podzielone na 3 trymetry, bo każdy trymestr jest inny i wymaga innej pracy. Czekają na Ciebie treningi ogólne na całe ciało, które przygotują Cię fizycznie do samego porodu, porównywalnego do wysiłku podczas przebiegnięcia maratonu! Treningi wzmacniające z gumami mini band oraz hantelkami (tutaj spokojnie możesz wykorzystać małe butelki z wodą), które wzmocnią mięśnie pośladkowe odpowiadające za Naszą prawidłową postawę ciała, wzmocnią plecy i ręce aby spokojnie poradziły siebie z ciężarem maluszka, który będzie częstym gościem na naszych rękach :). W programie dla kobiet w ciąży nie może zabraknąć treningów na zdrowy kręgosłup. Podczas nich będziesz rozluźniać kręgosłup, rozciągać mięśnie oraz stabilizować go, tak aby dolegliwości związane z kręgosłupem w okresie ciąży dokuczały Nam, przyszłym mamą jak najmniej.

W III trymetrze zwrócimy uwagę na rozluźnienie mięśni dna miednicy i otwarcie bioder co pomoże nam w momencie samego porodu.

 

To jednak nie wszytko!

Wywiad i praktyczne wskazówki od fizjoterapeutki uroginekologicznej Beaty Lorek podpowiedzą jak wykonywać prawidłowo ćwiczenia i codzienne czynności aby aktywować mięśnie dna miednicy. Natomiast wywiad z Małgorzatą Skrzypczak - dietetykiem - da wskazówki jak prawidłowo odżywiać się w ciąży. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas komponowania posiłków i gdzie szukać witamin i minerałów, które dla kobiet w ciąży są niezbędne.

Dodatkowo zapraszam wszystkie uczestniczki programu

"Aktywne 9 miesięcy. Zdrowy plan dla przyszłych mam",

do grupy na Facebooku, w której prócz treningów life ze mną będziemy mogły wzajemnie się wspierać, doradzać w tym wyjątkowym okresie i służyć wzajemnym wparciem :)

START PROGRAMU JUŻ  7  SIERPNIA!

bottom of page