top of page

Trening EMS

 EMS to innowacyjna metoda treningowa wykorzystująca impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczów mięśni. Aktywuje ona wszystkie główne partie mięśniowe oraz takie, których nie można nawet poczuć i kontrolować podczas tradycyjnego treningu. Powoduje to, że Twoje ciało pracuje bardziej efektywnie a Ty zobaczysz prawdziwe rezultaty w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej.

  • DLA CIEBIE, DLA KAŻDEGO 

Trening EMS dzięki swojej wszechstronności i skuteczności jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej. W rzeczywistości taki system treningowy jest stosowany zarówno przez setki tysięcy amatorów w każdym wieku, ćwiczących dla swojego zdrowia jak i najlepszych na świecie sportowców takich jak Usain Bolt, piłkarze Bayernu Monachium czy kierowcy F1.

  • TECHNOLOGIA NA MIARĘ MARZEŃ

EMS to najnowocześniejsza, niezwykle efektywna i w pełni bezpieczna metoda treningowa. Technologia ta całkowicie naśladuje naturalne skurcze mięśni pozwalając dodatkowo na pełną kontrolę dobranego i celowanego do wybranej partii ciała impulsu elektrycznego o niskiej częstotliwości. Sprawia to, że Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie, w sposób i w miejscu, na którym Ci zależy.

  • PIERWSZE KROKI

Podczas pierwszej próbnej sesji zaopiekuje się Tobą jeden z naszych certyfikowanych osobistych trenerów EMS. Ich pierwszym zadaniem będzie poznanie Ciebie i zrozumienie Twoich potrzeb oraz celów treningowych. Korzystając z tych informacji, trener będzie ustawiać na odpowiednim poziomie intensywność i rodzaj treningu EMS. Będziesz w dobrych rękach naszych trenerów, także podczas każdej następnej osobistej sesji treningowej, aby upewnić się, że zawsze jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów. W miarę upływu czasu Twoje treningi będą ewoluowały wraz z Tobą i będą dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

+ ĆWICZENIA, KTÓRE POKOCHASZ

Poczujesz się z Nami lepiej, już po pierwszej sesji treningowej. Widoczne, efekty zauważysz dużo szybciej niż przy tradycyjnym treningu siłowym lub metabolicznym. Wzmocnienie mięśni, poprawa sylwetki i wyglądu skóry czy redakcja bólu kręgosłupa będą stopniowo się poprawiały z każdym kolejnym treningiem. To trening, który doda Ci energii na cały dzień.

+ TRENING PRAWDZIWIE PERSONALNY

Podczas każdej wizyty w studio będziesz pod profesjonalną opieką jednego z naszych certyfikowanych trenerów personalnych EMS. W trakcie dobranego do Twoich potrzeb i możliwości, w studio będziesz przebywał tylko Ty i Twój trener. Po to aby zapewnić Ci prawdziwie indywidualny czas.

Body & Mind Studio

Stefanii Sempołowskiej 19

Bielsko Biała

Facebook: Body & Mind Studio

bottom of page