top of page

Trening EMS

 EMS to innowacyjna metoda treningowa wykorzystująca impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczów mięśni. Aktywuje ona wszystkie główne partie mięśniowe oraz takie, których nie można nawet poczuć i kontrolować podczas tradycyjnego treningu. Powoduje to, że Twoje ciało pracuje bardziej efektywnie a Ty zobaczysz prawdziwe rezultaty w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej.

52759600_965197213678285_849867701668020

Dla Ciebie,

              dla każdego.

Trening EMS dzięki swojej wszechstronności i skuteczności jest odpowiedni dla prawie wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej. W rzeczywistości taki system treningowy jest stosowany zarówno przez setki tysięcy amatorów w każdym wieku, ćwiczących dla swojego zdrowia. Seniorów jak i młodych mam pragnących wrócić do formy po porodzie. Jak i najlepszych na świecie sportowców takich jak Usain Bolt, piłkarze Bayernu Monachium czy kierowcy F1.

Zrzut ekranu 2021-05-8 o 22.30.20.png

Urządzenia marki                                    Miha Bodytec

W Body & Mini Studio pracujemy na najwyższej jakości urządzeniach marki Miha Bodytec. To bezpieczny sprzęt znany i używany na całym świecie. Umożliwia przeprowadzenie treningu pod elektrodami, które pobudzają nasze mięśnie do dużo intensywniejszej pracy niż podczas zwykłych ćwiczeń.

EMS to najnowocześniejsza, niezwykle efektywna i w pełni bezpieczna metoda treningowa. Technologia ta całkowicie naśladuje naturalne skurcze mięśni pozwalając dodatkowo na pełną kontrolę dobranego i celowanego do wybranej partii ciała impulsu elektrycznego o niskiej częstotliwości. Sprawia to, że Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie, w sposób i w miejscu, na którym Ci zależy.

Zrzut ekranu 2021-05-8 o 22.22.31.png
Zrzut%20ekranu%202021-05-9%20o%2000.29_e

Co daje trening EMS?

Poczujesz się z Nami lepiej, już po pierwszej sesji treningowej.  Widoczne, efekty zauważysz dużo szybciej niż przy tradycyjnym treningu siłowym lub metabolicznym. Wzmocnienie mięśni, poprawa sylwetki i wyglądu skóry czy redakcja bólu kręgosłupa będą stopniowo się poprawiały z każdym kolejnym treningiem. To trening, który doda Ci energii na cały dzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas każdej wizyty w studio będziesz pod profesjonalną opieką jednego z naszych certyfikowanych trenerów personalnych EMS. W trakcie dobranego do Twoich potrzeb i możliwości, w studio będziesz przebywał tylko Ty i Twój trener. Po to aby zapewnić Ci prawdziwie indywidualny czas.

Eliminacja 

bólów pleców

Redukcja tkanki tłuszczowej

i celulitu

Poprawa

postawy

Poprawa

wytrzymałości

i siły

Wzmocnienie mięśni

Dzięki treningowi EMS spalasz kalorie                            w trakcie i po treningu!

W przeciągu 20 minut treningu jesteśmy w stanie spalić od 200 do 500 kcal. Dodatkowym atutem  EMS jest to, że spalamy ogromne ilości kilokalorii również po treningu – wartość ta może osiągnąć nawet dodatkowe 630 kcal spalonych w przeciągu następnych 3 dni po ćwiczeniach.

bottom of page